Mobilní aplikace pro Váš web nebo e-shop

Ke každému balíčku služeb lze objednat, případně kdykoli přiobjednat mobilní aplikaci pro platformu Android, která bude spolupracovat s Vašimi stránkami.

Vaši zákazníci, vy nebo Vaši přátelé, tak budou moci používat Váš web nebo e-shop, ať jsou kdekoli. Aplikaci Vám postavíme přesně pro Váš projekt, který si u nás vytvoříte. Následně bude tato Vaše aplikace běžně dostupná na GooglePlay ke stažení.

 

Tímto lze významně podpořit Váš projekt a získat velké množství příznivců a zákazníků.

Realizované aplikace

Aplikace infoTřeboň sloužící jako nástavba pro webových stránek www.infotrebon.cz. Určena pro obyvatele a návštěvníky města Třeboně.

(zdarma ke stažení na Google Play)

Aplikace Strojník Pro je určena jako pomůcka pro strojní obrábění. Obsahuje užitečné pomůcky pro soustružení, frézování, konstruktéry a další technické profese. Výňatky strojnických tabulek, výpočty potřebné pro nastavení otáček a posuvu na strojích, převody jednotek, povrch a objem těles, apod.

(ke stažení na Google Play)

Aplikace Strojník Lite je určena jako pomůcka pro strojní obrábění. Obsahuje užitečné pomůcky pro soustružení, frézování, konstruktéry a další technické profese. Výňatky strojnických tabulek, výpočty potřebné pro nastavení otáček a posuvu na strojích, převody jednotek, povrch a objem těles, apod.

(zdarma ke stažení na Google Play)

Application Machinist Premium is an aid for the mechanical machining. It couteins useful aids for machining, milling both constructors the endineering tables, calculations regnired for adjustment of revs and shift or the machines, transfers of the units of measurment, surface and capacity of figures etc.

(download Google Play)

Application Machinist Free is an aid for the mechanical machining. It couteins useful aids for machining, milling both constructors the endineering tables, calculations regnired for adjustment of revs and shift or the machines, transfers of the units of measurment, surface and capacity of figures etc.

(download Google Play)