Chtěl bych si udělat webové stránky, ale neumím programovat, lze to?

Přesně pro Vás je určen tento způsob tvorby internetových stránek a e-shopu. Pro vytvoření Vašich ať už osobních nebo firemních webových stránek nepotřebujete umět nic programovat. Vše je intuitivní a v českém jazyce, případně jiném, pokud byste chtěli. V podstatě jde “pouze” o vyplňování políček a vkládání fotografií. Pokud jste již někdy na internetu vyplňovali nějaký formulář nebo něco si kupovali, pak si zvládnete snadno u nás vytvořit své webové stránky nebo eshop.

Je možné u vás používat na webových stránkách formuláře? Jako např. kontaktní nebo objednávkové?

Formuláře lze používat ve všech balíčcích od varianty Start a výše. Varianta Start je omezena na jeden formulář, u ostatních vyšších není počet nijak omezen.

Jak často si mohu své stránky upravovat?

Administraci pro úpravy vašich stránek máte dostupnou 24h denně 7 dní v týdnu. Lze upravovat v podstatě kdykoli a odkudkoli. Nejste tedy vázáni pouze na jeden PC. Zároveň máte stále k dispozici na našem webu klientské centrum a nápovědu. V klientském centru najdete své objednávky evidované u nás, platby, faktury ke stažení apod.

Jak je to s placením domén?

Doména třetího řádu tedy vasnazev.hostnet.cz je u nás zdarma. Na vámi vybrané adrese si můžete postavit plnohodnotné webové stránky i eshop. Můžete požívat i vlastní doménu např.: www.mojefirma.cz , tato adresa je již placená. Viz ceník domén.

Když si chci vytvořit stránky budu platit něco za prostor (hosting) ?

Prostor pro vaše projekty zpoplatněn jako takový není. Platby se týkají Vámi vybraných balíčků a s nimi související možnosti, které můžete využívat. Nemá smysl platit vyšší platby za něco co nevyužijete, ale i naopak s variantou “Vizitka” si firemní stránky neuděláte.

Kdybych chtěl mobilní aplikaci ke svému eshopu, lze z ní i nakupovat?

Mobilní aplikaci je možno objednat ke každému balíčku, tedy od Vizitka až po Profi a Eshop. V mobilní aplikaci lze nakupovat z vašeho eshopu nebo procházet Vaše stránky, případně z ní objednávat Vaše služby, produkty, aj. Mobilní aplikaci si Vaši zákazníci mohou stáhnout přímo z GooglePlay, kde bude umístěna + odkaz ke stažení z Vašeho webu. Co vše by měla mobilní aplikace umět lze dohodnout individuálně. Naše mobilní aplikace jsou určeny pro platformu Android.

Lze objednat jen samotný eshop?

E-shop je součástí balíčku Profi, lze ji ale objednat i samostatně, kde ve vašem projektu nebudou webové stránky jako takové, ale pouze čistě jen e-shop. Při objednávce balíčku Eshop získáte velký robustní internetový obchod, kde není problém mít i tisíce položek. Tento samostatný obchod si můžete vyzkoušet zde.