Chtěl bych si udělat webové stránky, ale neumím programovat, lze to?

Přesně pro Vás je určen tento způsob tvorby internetových stránek a e-shopu. Pro vytvoření Vašich ať už osobních nebo firemních webových stránek nepotřebujete umět nic programovat. Vše je intuitivní a v českém jazyce, případně jiném, pokud byste chtěli. V podstatě jde “pouze” o vyplňování políček a vkládání fotografií. Pokud jste již někdy na internetu vyplňovali nějaký formulář nebo něco si kupovali, pak si zvládnete snadno u nás vytvořit své webové stránky nebo eshop.

Je možné u vás používat na webových stránkách formuláře? Jako např. kontaktní nebo objednávkové?

Formuláře lze používat ve všech balíčcích bez omezení.

Jak často si mohu své stránky upravovat?

Administraci pro úpravy vašich stránek máte dostupnou 24h denně 7 dní v týdnu. Lze upravovat v podstatě kdykoli a odkudkoli. Nejste tedy vázáni pouze na jeden PC. Zároveň máte stále k dispozici na našem webu klientské centrum a nápovědu.

Jak je to s placením domén?

Doména třetího řádu tedy vasnazev.hostnet.cz je u nás zdarma. Na vámi vybrané adrese si můžete postavit plnohodnotné webové stránky i eshop. Můžete požívat i vlastní doménu např.: www.mojefirma.cz , tato adresa je již placená. Viz ceník domén.

Kolik prostoru potřebuji pro své stránky?

Můžete začít s nižším balíčkem, tedy i s menším prostorem. Pro jednoduchý web stačí bohatě i balíček Start. Pokud byste vyčerpali možnosti balíčku nebo chtěli mít více stránek, více domén, apod., pak není problém přejít na vyšší variantu.

Kdybych chtěl mobilní aplikaci ke svému eshopu, lze z ní i nakupovat?

Mobilní aplikaci je možno objednat ke každému balíčku, tedy od Vizitka až po Profi a Eshop. V mobilní aplikaci lze nakupovat z vašeho eshopu nebo procházet Vaše stránky, případně z ní objednávat Vaše služby, produkty, aj. Mobilní aplikaci si Vaši zákazníci mohou stáhnout přímo z GooglePlay, kde bude umístěna + odkaz ke stažení z Vašeho webu. Co vše by měla mobilní aplikace umět lze dohodnout individuálně. Naše mobilní aplikace jsou určeny pro platformu Android.

Lze objednat jen samotný eshop?

E-shop je součástí balíčku Profi, lze ji ale objednat i samostatně, kde ve vašem projektu nebudou webové stránky jako takové, ale pouze čistě jen e-shop. Při objednávce balíčku Eshop získáte velký robustní internetový obchod, kde není problém mít i tisíce položek. Tento samostatný obchod si můžete vyzkoušet zde.